Tarabya British Schools - British Primary, Secondary and High School in Istanbul - TBS Mezunları Dünya Üniversitelerinde

Tarabya İngiliz Okulları

Başta Oxford olmak üzere dünyanın üst düzey üniversitelerinde eğitim alan öğrencilerimizin gururunu yaşıyoruz!

Tarabya İngiliz Okulları her yıl öğrencileriyle başarı hikayeleri yazmaya devam etmektedir. Geçtiğimiz yıllarda 12. sınıf öğrencilerimiz dünyanın saygın ve üst düzey üniversitelerinden kabul aldılar. Kendileriyle tekrar gurur duyduğumuzu belirtiyor ve eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz.

Başta Oxford, Bristol, King's College, Aachen olmak üzere dünyanın en iyi üniversitelerine öğrencilerimizi yerleştirdik.

Okulumuz, vermiş olduğu uluslararası standartdaki kaliteli eğitimleri ve profesyonel eğitim kadrosuyla, sadece Türk öğrencilere değil, aynı zamanda dünyanın 27 farklı ülkelesinden öğrencilere de Türkiye’de eğitim vermeye devam etmektedir.

Okulumuzda an itibariyle; Amerika, İngiltere, Fransa, Hollanda, İsviçre, Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Bosna, İran, Suriye, Suudi Arabistan, Irak, Tunus, Mısır, Dubai, Romanya, Azerbaycan, Güney Kore, Tayvan, Libya, Avusturya, Kıbrıs olmak üzere daha birçok farklı milletten öğrenciler eğitim almakta ve okulumuza yoğun bir şekilde kayıt olmaktadırlar.

Sunduğumuz uluslararası lise eğitim programları ve verdiğimiz uluslararası geçerli diploma sayesinde öğrencilerimiz mezun olduklarında dünyanın önde gelen üniversiteleri tarafından sınavsız olarak kabul edilmektedirler.

Farklı kültürlerinden öğrencileri bir araya getirdiğimiz okullarımızda, kaliteli eğitimin yanı sıra aynı zamanda öğrencilerimizin dünya insanı olarak yetişmelerini ve bu amaç doğrultusunda eğitim almalarını sağlamaktayız.


 

Engineering Science


Electrical and Computer Engineering
 
 
Music
  Film Production
  Music

 
 

 
 
Media Production
  Pharmacy
  Communication Studies

 
 

 
 
Medicine
  Mechanical Engineering   Psychology

 
 

 
 
Medicine
  Music Management
  Media and Information

 
 

 
 
Business and Management
  Communication Science
  Architecture
   kapat