Tarabya British Schools - British Primary, Secondary and High School in Istanbul - Kampüste Yaşam

Horizon Akademi Etiler

Horizon Eğitim Grubu dahilinde Etiler de kurulan Horizon Academy Dil Okulu, sahip olduğu modern yapısı, merkezi lokasyonu ve deneyimli yabancı eğitmenleriyle dil eğitimleri ve dil sınavlarına hazırlık hizmetleri sunmaktadır.

Başta İngilizce ve Türkçe olmak üzere hemen hemen tüm dillerde özel ve grup eğitimleri sunan Horizon Academy, kurumsal ve bireysel olarak dil eğitimi hizmetlerini iki başlık altında toplamıştır.

Cambridge sınavları TKT, KET, PET ve FCE merkezi olmanın yanı sıra, IELTSTOEFL ve SAT hazırlık kursları da profesyonel olarak vermektedir.

Kurumsal eğitimler başlığı altında Yöneticilere özel derslerle dil eğitimleri, Çalışanlara özel saatlerde ayarlanmış grup eğitimleri gibi tamamen hedef odaklı çözümler sunmaktadır.

İş İngilizcesi eğitimleri ile hedef sektör odaklı kişisel gelişime dayalı eğitimler verilebilmektedir. Bankacılar için Bankacılık ve Finans İngilizcesi ve Lojistik firmaları için Uluslarası Lojistik İngilizcesi gibi başlıca konularda özel eğitim programları geliştirip bir çok firmaya uygulamaktadır.

Türkiye'de bulunan yabancı yönetici, çalışan ve sporculara, onların ailelerine özel derslerle veya grup dersleriyle Türkçe eğitimleri verilmektedir. Bugün Etiler merkezimizde bir çok ünlü futbolcu ve aileleri, önemli şirketlerin üst düzey yöneticileri uzman Türkçe eğitmenlerimiz eşliğinde eğitimler almaktalar.

Horizon Academy, profesyonel ve kaliteli dil eğitimi anlayışla hizmet sunmaya devam etmektedir.Fotoğraflar;

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

kapat