NCUK ile oraya.

Küresel Çalışma Merkezlerimizden birine kaydolun ve her adımda desteklenirken ihtiyacınız olan nitelikleri elde edin. Bir NCUK kalifikasyonunun başarıyla tamamlanması, bir NCUK Üniversite Ortağına girişinizi garanti eder.

NCUK Üniversiteleri

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda'daki 45'ten fazla birinci sınıf üniversiteden birine ilerleme:

NCUK öğrencilerinin ilerleyebilecekleri binlerce derece dersi bulunmaktadır. Mükemmel derecede kursunuzu bulmak için Üniversite Dersi Bulucu ile arama yapın NCUK Üniversiteleri. NCUK öğrencileri ayrıca ABD, Avustralya, Yeni Zelanda ve Karayipler'deki üniversitelerde yüzlerce derece kursuna geçebilirler.

Üniversite Bulucu

Garantili* Üniversiteye Giriş

Bir NCUK kalifikasyonunu başarıyla tamamlayan ve NCUK aracılığıyla üniversite başvuruları yapan öğrencilerin bir NCUK Üniversite Ortağına giriş garantisi verilecektir. NCUK Garantisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için *buraya tıklayın.
 

Seçim

İngiltere'deki önde gelen üniversitelerde 4,000'den fazla derece programı. Sanat, Beşeri Bilimler ve Hukuktan Mühendislik, Bilim ve Teknolojiden İşletme, Finans ve Pazarlamaya kadar NCUK tüm seçeneklerinizi kapsar - sizin için doğru seçimi bulun.

​Öğrenci Görüşleri

NCUK yerleştirdi 40,000 uluslararası öğrenciler üzerinde çok çeşitli üniversite derecesi kursları ve geçmiş performansımız gurur duyduğumuz bir şey! Öğrencilerimizin söylediklerini görün…

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

İçeri Gir

Dünyanın her yerinden on binlerce NCUK öğrencisi üniversitede eğitimlerini tamamladı. Mezunlarımızdan haber alın veya size en yakın eğitim merkeziyle konuşun.

Fantastik Destek

Binlerce lisans ve yüksek lisans derecesine tek başvuru noktası. Özel Yerleşim Ekibimiz ve yerel Danışmanlarımızdan uzman tavsiyesi ve desteği alırsınız. Sizleri doğru dereceye getirirken, çalışmalarınıza konsantre oluyorsunuz. Bizim ara Kurs Bulucu ideal lisans veya yüksek lisans derecenizi bulmak için.

İngiltere'de eğitim yapın veya yerel olarak eğitim alın

NCUK yeterlilikleri, dünya çapında kalite güvence altına alınmış çalışma merkezlerimizin herhangi birinde çalışılabilir. Yeterliliğinizi almaya karar verdiğiniz her yerde, onaylanan her bir eğitim merkezinin aynı yüksek hizmet ve tesis standartlarını sunduğundan emin olabilirsiniz. Dünya genelinde 90 ülkelerinde 30 Eğitim Merkezlerinde küresel bir ağımız var. Size en yakın merkezi burada bulun.

Yorumlar

Shuyu Li

Shuyu Li

Her gün uyanıp yepyeni bir güne başladım, bu en büyük başarım. NCUK ile çalışmak beni şanslı hissettiren eşsiz bir yaşam deneyimiydi.

ÇİN
KİNGSTON ÜNİVERSİTESİ LONDRABA (Hons) İç Tasarım

Danial Haider Tabassum

Danial Haider Tabassum

NCUK bana bugün sahip olduğum şeyleri başarmak ve başarmak için platform, temel araçlar ve fırsatlar sağladı. Sizi yeni ve ödüllendirici bir yola sokan bir yolculuk. Gerçekten hayat değiştiren bir deneyim.

PAKİSTAN
MANCHESTER ÜNİVERSİTESİBEng (Hons) Endüstriyel Deneyime Sahip Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Ayomikun Sonuga

Ayomikun Sonuga

NCUK fantastik! Yurtdışında okumak beni çeşitli kültür türlerine maruz bıraktı ve daha bağımsız olmamı sağladı.

NİJERYA
UNİVERSİTY OF LEEDSBA (Hons) İletişim ve Medya