Tarabya British Schools - British Primary, Secondary and High School in Istanbul - TBS Mezunları Dünya Üniversitelerinde

Tarabya İngiliz Okulları

Başta Oxford olmak üzere dünyanın üst düzey üniversitelerinde eğitim alan öğrencilerimizin gururunu yaşıyoruz!

Tarabya İngiliz Okulları her yıl öğrencileriyle başarı hikayeleri yazmaya devam etmektedir!

Geçtiğimiz yıllarda mezunlarımız dünyanın saygın ve üst düzey üniversitelerinden kabul aldılar. Kendileriyle tekrar gurur duyduğumuzu belirtiyor ve eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz.

Başta Oxford, UCL, King's College, SOAS ve Aachen olmak üzere dünyanın en iyi üniversitelerine öğrencilerimizi yerleştirdik.

Okulumuz, uluslararası standartdaki kaliteli eğitim anlayışı ve profesyonel eğitim kadrosuyla, sadece Türk öğrencilere değil, aynı zamanda an itibariyle dünyanın 27 farklı ülkelesinden öğrencilere de Türkiye’de eğitim vermektedir. Bu sayı her yeni akademik dönem ile artmaya hızla devam etmektedir.

Okulumuzda an itibariyle; Amerika, İngiltere, Fransa, Hollanda, İsviçre, Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Bosna, İran, Suriye, Suudi Arabistan, Irak, Tunus, Mısır, Dubai, Romanya, Azerbaycan, Güney Kore, Tayvan, Libya, Avusturya, Kıbrıs olmak üzere daha birçok farklı milletten öğrenciler eğitim almakta ve okulumuza yoğun bir şekilde kayıt olmaktadırlar.

Sunduğumuz uluslararası lise eğitim programları ve verdiğimiz uluslararası geçerli diploma sayesinde öğrencilerimiz; mezun olduklarında dünyanın önde gelen üniversiteleri tarafından sınavsız olarak kabul edilmektedirler.

Farklı kültürlerinden öğrencileri bir araya getirdiğimiz okullarımızda, kaliteli eğitimin yanı sıra aynı zamanda öğrencilerimizin dünya insanı olarak yetişmelerini ve bu amaç doğrultusunda eğitim almalarını sağlamaktayız.


 
2017 Mezuniyet Gecesi
     
TBS Graduation Night'17  
 

 
 
    Mühendislik Bilimi   Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği
         
 
 
Müzik
  Film Yapımcılığı
  Müzik

 
 

 
 
Medya   Eczacılık
  İletişim

 
 

 
 
Tıp
  Makina Mühendisliği   Psikoloji

 
 

 
 
Tıp
  Müzik   Medya

 
 

 
 
İşletme Yönetimi   İletişim   Mimarlık2016 Mezuniyet Gecesi
     
Graduation Night | 2016  

   


TBS 2015 Mezuniyet Gecesikapat