SANAT • SPOR • BİLİM • İNGİLİZCE YAZ OKULU

Yaz tatilini verimli ve keyifli bir şekilde geçirmek isteyen 5-13 yaş arası çocukları Tarabya İngiliz Okulları’nın Yeniköy’deki doğayla iç içe eşsiz kampüsünde sanat, spor, bilim, eğlence dolu harika bir program bekliyor!

Sanat Spor Bilim Yaz Okulu’nda çocukların sosyal ve iletişim becerilerini geliştirebilmek adına drama ve sanatın

gücünden yararlanarak İstanbul Drama Sanat Akademisi eğitmenleri eşliğinde yaş gruplarına özel yaratıcı drama, tiyatro, resim, müzik, dans, tasarım çalışmaları yapılacaktır. Öğrencilerin sürat, denge, koordinasyon gibi motor becerilerini geliştirebilmek adına profesyonel spor eğitmenleri tarafından voleybol, basketbol, jimnastik, masa tenisi, oryantiring aktivitelerinin yanı sıra birbirinden eğlenceli takım oyunları gerçekleştirilecektir.

Bilim ve yetenek tarafında ise çocukları STEM, mutfak atölyesi, orff, öykü yazarlığı, kültürel miras… vb gibi bir çok etkinlik sizleri bekliyor. Bu alandaki çalışmalar ile yaratıcı düşünce ile çözümler bulmak, üretkenlik, beceri ve farkındalığın gelişimi hedeflenmektedir.

Hafta içi her gün 09.00 – 15.30 saatleri arasında planlanan Sanat Spor Bilim Yaz Okulu’nda öğrenciler; yaratıcılıklarını ortaya çıkaracakları, belirli alanlarda yeteneklerini geliştirecekleri, yepyeni arkadaşlıklar kuracakları, eğlenirken öğrenecekleri, her anı heyecan verici bir yaz tatili yaşama fırsatı bulacaklardır.

1. Dönem: 3 Temmuz – 21 Temmuz 2023
2. Dönem: 24 Temmuz – 11 Ağustos 2023

Yaş grupları: 5-6 Yaş / 7-9 Yaş / 10-13 Yaş

Dönem ücreti: 999 GBP

Adres: Tarabya İngiliz Okulları, Yeniköy Kampüsü

Ücrete dahil olanlar:
• Haftada 15 saat İngilizce
• Günde üç öğün yemek
• Aktiviteler
• Ders materyalleri

Sorularınız ve kayıt işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Tarabya İngiliz Okulları
T: 0850 460 7575
E: summer@ingilizokullari.com.tr

İstanbul Drama Sanat Akademisi
T: 0544 520 45 90
E: iletisim@istanbuldrama.com.tr