Tarabya British Schools - British Primary, Secondary and High School in Istanbul - Üniversite Danışmanlığı

Üniversite DanışmanlığıTarabya İngiliz Okulları olarak "Dünya İnsanı Yetiştirme" vizyonu ışığında öğrencilerimizi dünyanın en iyi üniversitelerine hazırlamaya devam ediyoruz. İlk mezunlarımızdan son mezunlarımıza kadar, tamamını yurtdışı üniversitelere kabul aldıran okulumuz bu süreci Yurtdışı Üniversite Danışmanlığı ofisimiz ile yürütmektedir. 

Ofisimiz kariyer rehberliği, ders seçimi ve üniversite başvuru/seçim süreci boyunca öğrencilere danışmanlık yaparak öğrencileri doğru tercihler konusunda yönlendirmektedir. Her öğrencinin yeteneklerini ve karakterlerini analiz ederek, en doğru ve en iyi üniversitelere kabulleri için profesyonel hizmet sunmaktadır. Ofisimizin amacı öğrencilerin potansiyellerini gerçeğe dönüştürecekleri üniversitelere yerleştirmektir.

Oxford Üniversitesi'nden Aachen'e, King's College London'dan Bristol Üniversitesi'ne kadar dünyanın en saygın okullarına kabuller aldıran danışmanlık ofisimiz Tarabya İngiliz Okulları'nın vizyonuna en büyük katkılardan birini sağlamaktadır.

Her cuma 08:00 ve 17:00 saatleri arasında Tarabya kampüsümüzde yurtdışı eğitim ve üniversite yerleştirme konularında danışmanlık sunan ekibimiz, öğrencilerimizin ve velilerimizin akademik tercihleri ve diğer merak ettikleri tüm konularda destek vermektedir.

Ekibimiz:

Elif TÜREL – Üniversite Programları Koordinatörü

elif.turel@horizonedu.net


Funda İnal – Yurtdışı Eğitim Danışmanı

funda@horizonedu.net
       Horizon

Hakkımızda:

Danışmanlığımız; İngiltere Kültür Elçiliği British Council, İngiltere okulları Birliği EnglishUK, Dünyanın en kaliteli dil okulları birliği Quality English ve Dünya seçkin yerel dil okulları birliği IALC’nin Türkiye’de sertifikalandırıldığı ilk eğitim acentaları arasında bulunmakta olup, PIER – Australya Konsolosluğu, SWT – US Consulate tarafından sertifikalandırılmış, EduDer - Eğitim Danışmanları Birliği kurucu üyesidir.


Danışmanlık Hizmeti Sunulan Ülkeler:

İngiltere, Amerika, Avustralya, Kanada, İskoçya, İrlanda, Malta, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Fransa, Almanya, Avusturya, İsviçre, İtalya, İspanya, Kosta Rika, Yunanistan, Portekiz, Brezilya, Japonya, Mısır ve Çin...Yurtdışı Eğitim Programları:

  • Yurtdışı dil okulları
  • Yurtdışı yaz okulları
  • Yaz dönemi yurtdışında üniversitelerde kredili/kredisiz ders alma
  • Yurtdışı sertifika ve diploma programları
  • Yurtdışı Üniversite
 
Yurtdışı eğitimle ilgili daha kapsamlı bilgi için yurtdışı eğitim danışmanlık sitemizi ziyaret edebilirsiniz www.horizonedu.net
kapat